Hacamat Fiyatları

Hacamat Fiyatları Hakkında Merak Edilenler

Hacamat Fiyatları
Hacamat Fiyatları

Hacamat Fiyatları

Hacamat fiyatı son zamanlarda oldukça merak edilen bir konudur. Bunun nedeni kişilerin zaman içerisinde sentetik ilaçlar ve modern tıbbın zaman içerisine vücutlarında yarattıkları kötü etkiler hakkında bilinçli hale gelmeleridir.

Modern tıpta kullanılan ilaçlar, modern hayatın getirdiği hazır gıdalar, fast food sektörü, gıda sektörünün koruyucu ve katkı maddeleri ve hatta aşılar içerisinde kullanılan Alüminyum gibi metaller vücudumuza girdikçe zamanla birikerek bizi hem bedensel hem de mental olarak hasta etmektedir. Bu hastalık etkenlerini sadece ağız veya ilaç yolu ile değil cilde temas yoluyla günlük hayatta bol miktarda temas ettiğimiz plastik, naylon olan kimyasal içerikli malzemelerden de alırız.

Bütün bunlar zaman içerisinde insanları hasta etmektedir. Giderek bilinçlenen halk ve bilim insanları doğal tedavi yöntemleri olan hacamat, fitoterapi, bitkisel çaylar, bitkisel olarak elle hazırlanmış merhemler, hacamat, sülük tedavisi, akupunktur ve nefes terapisi gibi hiçbir yan etkisi bulunmayan tedavilere yönelmektedir.

Hacamat fiyatı konusu da tam da bu noktada devreye girmektedir. Öncelikle kesinlikle hacamatın nerede ve kim tarafından, hangi koşullar altında yapıldığına dikkat etmelisiniz. Bunun için kesinlikle bir ön araştırma yapmanız ve uygulamada steril şartlara dikkat edilip edilmediğine özellikle enfeksiyon riski açısından dikkat etmelisiniz.

Hacamat fiyatı uygulama merkezlerinin kendileri tarafından belirlenen bir konudur. Aşırı ucuz ve hijyen kurallarına dikkat etmeyen kişilerden uzak durmalısınız. Bunun sağlığınız açısından çok önemli bir konu olduğunu kesinlikle atlamamalısınız. Burada daha düşük maliyetli yerlere gitmek her ne kadar akıllıca görünse de söz konusu sağlığınız olduğundan kesinlikle bu gibi düşüncelerden kaçınmalısınız.

Hacamat fiyatı konusunda net bir fiyat belirlemek yukarıda da belirtilen sebeplerden dolayı ne yazık ki mümkün değildir. Fiyat belirtmenin mümkün olmamasının bir başka nedeni de uygulama bölgelerinin kişinin ihtiyaçlarına göre farklılık göstermesidir.

Her bireyin tek bir rahatsızlığı olmamaktadır. Birden fazla rahatsızlık için aynı anda farklı bölgelere hacamat uygulaması yapılacağından işlemin süresi ve fiyat da değişiklik göstermektedir. Bu nedenle bu konuda her ne kadar genel olarak fiyat bilgisi verenler olsa da gerçekte bunu net bir şekilde kişiyi muayene etmeden söylemek pek mümkün olmamaktadır.

Bu nedenle eğer bir hastalığınız varsa veya bağışıklığınızı güçlendirmek, detoks yaptırmak, cildinizi güzelleştirmek, hormon dengenizi sağlamak ve psikolojik dengenizi yeniden düzenlemek için hacamat uygulamasına başvurabilirsiniz. Aklınızda öyle ciddi derecede büyük rakamlar da elbette oluşmasın. Ancak burada önemli olan sizin vücudunuzun neye ihtiyaç olduğu konusunda bir hekim muayenesinden geçmeniz gerektiğidir.

Muayeneden geçtikten sonra hekiminiz hacamatın uygulanacağı bölgeler ve süre hakkında size daha sağlıklı bilgi verecektir. Daha sonrasında da hekiminiz ile işlemin fiyatı hakkında konuşmanız daha doğru rakamlara ulaşmanıza olanak verecektir.

Hacamat uygulaması sayesinde birçok hastalıktan arınarak daha sağlıklı bir vücuda sahip olmanızın hiçbir kimyasala gerek duymadan mümkün olduğunu aklınızda bulundurmalısınız.


 


 

Herkes Hacamat Yapabilir mi?

 

Evet, isteyen herkes hacamat yapmayı öğrenebilir. 

Hacamat Eğitimleri genelde 1 günlük olup 1 günde hiç bir sağlık eğitimi olmayan dahi hacamat ve sülük uygulamasını yapmayı öğrenip kendi ailesine yapabilecek seviyede öğrenebilir.

En iyi Hacamat ve Sülük kursları

Hacamat Enstitüsü: Türkiye’de bu işi en iyi şekilde yapan Hacamat Enstitüsü başta Türkiye olmak üzere dünya genelinde 17 farklı ülkede hacamat ve sülük eğitimi veren bir kurumdur. Hacamat Ensitüsü güncel kurslarını https://hacamatenstitusu.com.tr tıklayıp takip edebilir veya +90 532 301 10 46 arayabilir veya dünya geneli whatsapp iletişimden yazabilrisiniz.

 

Süleyman Gök: Hacamat Enstitüsü kurucusu olup nerdeyse 20 değişik ülkede eğitim vermiş Dünya’nın en çok satan hacamat kitabı yazarı ve Dünyanın en tecrübeli Hacamat eğitmenidir. Süleyman Gök bey Genelde tüm Avrupa ve Amerika olmak üzere tüm dünyada hacamat eğitimi ve sağlık altyapısı olanları ise Hacamat Eğitmeni olarak yetiştirmektedir. 

Süleyman Gök iletişim +49 157 316 344 33 Avrupa, +1 714 909 46 66 Amerika Birleşik Devletleri

Uzm. Dr. Mete Öztürk. iletişim +90 532 301 10 46 WhatsApp

Türkiye’de hemen her ilde hem hacamat uzmanı hemde  hacamat eğitimi almak istiyorsanız sizi hacamatta başarıya ulaştıracak bir eğitmen ile yol çıkarsanız daha başarılı olursunuz. 

Uzmanlığını fizyoloji alanında yapmış Uzm. Dr. Mete ÖZTÜRK hem hacamat yapılışı hemde hacamatın fizyolojisini anlatan en iyi Hacamat eğitmenlerinden biridir. 

Uzm. Dr. Mete ÖZTÜRK bey Geleneksel Tıp alanında nerdeyse 40 dan fazla alanda eğitmenlik eğitimi belgesi olan birisi olmakla beraber en çok başarılı olduğu alanlar arasında 

Hacamat ve Sülük Eğitimi

Hemşire, Fizyoterapist  ve Doktorlara yönelik Hacamat Eğitmenliği eğitimi

Akupunktur Eğitimi

NLP ve Hipnoz Eğitimi (Telkin ve İslami esaslar kuralları çerçevesinde)

Hacamatçılar için Fizyoloji eğitimi

Hacamatçılar için Pataloji eğitimi

en uzman oldupu alanlar arasındadır.

Geleneksel Tıp Akademisi: Yönetim kurulu başkanlığını Uzm. Doktor Mete ÖZTÜRK tarafından yapılan ve Dünyada tüm Geleneksel Tıp alanında çalışma yapan uzmanları bir araya getiren uzmanları bulup yetiştirme vizyonu olan bir kurumdur. 

Hacamat eğitimini Geleneksel Tıp Akademisinden de alabilirsiniz.

Karagöz Medya Araştırmacı Gazeteci Müjdat GÜLDÜ
+90 532 445 58 49 Whats App 
 www.karagozmedya.com