Hacamat Kursu, sertifikası almak isteyenler dikkat , tüm bilmeniz gerekenler.

Hacamat Kursu, sertifikası almak isteyenler dikkat , tüm bilmeniz gerekenler.

"Hacamat Kursu, Semineri, Eğitimi, Sertifikası Almak İsteyenler Dikkat!! Dolandırıcılara ve Yalancılara Dikkat!

Öncelikle İnternet'deTürkiyenin ilk eğitimi olduğunu en tecrübeli eğitim kurumu olduğunu iddia eden bir çok dolandırıcı türedi.

Eğitim almadan önce kurum ne kadar zamandır faaliyetde bu işe ne kadar gönül vermiş, bu mesleğin ne kadar tecrübesine sahip onu mutlakak araştırın.

Kim ne derse desin 10 yıl önce 2008 yıllarında kimsenin bilmediği hacamatı Türkiye'ye Aidin Salih duyurmuş, Süleyman Gök önce Türkiye'ye sonra Avrupa ve tüm dünyaya öğretmiştir.

Dr./N Süleyman Gök Dünyanın en çok satan hacamat kitabı yazarı olup 17+ Ülke 60+ şehir de köy köy şehir şehir dolaşarak "hacamat" anlatmıştır. Bu gün Hacamat Öğrenenlerin hemen hepsi Hacamat Enstitüsü başkanı ve kurucusu süleyman Gök beyden öğrenmişitir. 

Bu gün sağlık bakanlığının Üniversitelerde hacamat kursu, hacamat eğitimi veren hocaları ve doktorlarıda hacamatı Süleyman Gök beyden öğrenmişitir.

Bu gün Geleneksel Tıp'da hacamat tedavisi sağlıklı yaşam ve bir çok hastalığa iyi geldiği bilinmektedir. Ülkemizde daha önceleri yasak olan hacamat tedavisi merdiven altı tabiri ile bilinçsiz bir şekilde hastalara yapılmaktaydı. Sağlık Bakanlığı bu durumun önüne geçmek için hacamat tedavisine sınırlı olarak izin getirdi. Hacamat tedavisini artık hastanelerde, tıp merkezlerinde, doktor kontrolünde artık izin veriyor ve yapılıyor. Sağlık bakanlığı onayından sonra bir çok kişi hacamat eğitimi alıp sertifika ile bu işi yapmak istiyor. Bu sebep ile internetde hacamat kursu, hacamat eğitimi, hacamat semineri ve hacamat sertifikası adı altında bir çok kişi, kurum ve kuruluşlar bu eğitimleri veriyor.

Hemşirelere Özel hacamat kursu

+90 532 301 10 46 http://hacamatenstitusu.com.tr/
 

Türkiye genelinde hemşirelerin eğitim alabileceği en güvenilir kurum Hacamat Enstitüsü'dür. Sizde hemşire veya sağlıkçı iseniz Uzm. Dr. Mete Öztürk tarafından verilen hacamat kurslarına katılabilirsiniz. 

Uzm. Dr. Mete ÖZTÜRK genelde İstanbul, Ankara, Afyon, İzmir, Antalya şehirlerinde eğitim vermektedir. 

 

En İyi 10 Hacamat Eğitim Kurumu

Hacamat Sertifikası: Hacamat ilmine sahip olan sizlere bu bilgiyi öğretebilecek herkes Hacamat sertifikasını verebilir. Ancak hacamat eğitimini Ancak bu sertifikanın hiç bir hükmü yoktur. Yani bu sertifika ile bir yer açamazsınız.  Ancak yakınlarınıza çevrenize veya akrabalarınıza yapabilirsiniz ki bunada kime karışamaz

Hacamat  Eğitimi ve Sertifikası için Eğitim Veren kişi ve kurumlar;

Hacamat Kursu: Piyasada bir çok kişi hacamat kursu, hacamat eğitimi vermektedir. Bunların arasından en doğru kişi, kurum ve kuruluşu seçmek için çok dikkat etmelisiniz.

1. Hacamat Enstitüsü: Hacamat eğitiminde Türkiyenin ilk ve Dünyanın en tecrübeli diyebileceğimiz eğitim kurumudur. 

Hacamat Enstitüsü 21 Ülkede 80 den fazla şehirde 20 binden fazla hacamat uzmanı yetiştiren belkide dünyanın en tecrübeli hacamat eğitimi kurumdur. Hacamat Enstitüsü Dünyanın en çok satan hacamat kitabının yazarı Dr./N Süleyman Gök tarafından kurulmuştur. Hacamat Enstitüsü güncel olarak en yoğun almanya ve Türkiye'de olmak üzere 12 Ülkede 30 dan fazla şehirde eğitim vermektedir. 

2. Geleneksel Tıp Akademisi: Dünyaca ünlü Nefes Terapi Uzmanı Zünbül G. Baytok tarafından kurulan, Yağmur Ballı ve Uzm. Dr. Mete Öztürk tarafından eğitmenlerin yetiştirlidiği sadece hacamat deil geleneksel tıbbın hemen her alanında eğitim veren kurumdur.  

Geleneksel Tıp Akademisi Hacamat eğitimi en doğru kanal bir doktor veya tecrübeli bir Geleneksel Tıp Hekimi tarafından almanız sizler için daha sağlıklı ve faydaları olacaktır. Hacamat Eğitimi: Hacamat eğitimi veren eğitmeni iyi araştırmanızı öneririz. Bu işin ehil midir, değil midir? Vasfı nedir?  Size hacamat eğitimini tam detaylı anlatıp sizden para kazanmak yerine sizlere bu eğitimin hakkını verdiği konusunda araştırmalar yapabilirsiniz.

3. Tis Akademi: bu akademi eğitimleri sadece doktorlarına vermektedir. Halbuki hacamat doktorluk bir iş deildir. Bir hemşire vey Fizyoterapist de çok iyi hacamat yapabilir. 

4. Hemşireler için Hacamat eğitimi: Hemşireler için en iyi Hacamat eğitimi Uzm. Dr. Mete Öztürk tarafından alabilirisniz. +90 532 301 10 46 

5. Fizyoterapistler için Hacamat Eğitimi: Fizyoterapistlere yönelik eğitimler yine bir Uzm. fizyoterapistden alabilriisniz. +90 532 301 10 46 

Uzman berberden yada eski güvenlik görevlisinden "hacamat kursu" alınmaz.

Sağlık Bakanlığı Onaylı Hacamat Sertifika: Sağlık bakanlığından onaylı hacamat sertifikasını herkes alamaz. Bu sertifikayı sadece TIP fakültesini bitirmiş doktorlar alabilmektedir. Hemşire, Fizyoterapist gibi meslek dalları sağlık bakanlığı onaylı hacamat sertifikası alamaz. Ancak Sağlık bakanlığı onaylı hacamat sertifikası olan doktorlardan alınan eğitimlerle çalıştığı hastahane, tıp merkezleri, sağlık kabinleri ve özel doktor muayenelerinde bu hacamat tedavisini doktor kontrolünde yapabilirler.

Almanya ve Avrupa Hacamat Kursu

Süleyman Gök artık Almanya ve tüm avrupada ve Los Angeles Amerikada

Süleyman Gök Almanya iletişim + 49 157 316 344 33

Mannheim Stutgart civarında oturanlar çok şanslı. Dünyanın en çok satan Hacamat kitabının yazarı  Dr./N Süleyman Gök Sindelfingende resmi klinikte hacamat yapmaktadır. yukardaki telefonu arayarak kurs için bilgi alabilir  uygulama yaptırabilirisiniz. 

Öncelikle bir çok hacamat sektörüne gönül vermiş kişiler belki bu işi hakkı ile yapmaktadır. Ancak sizleri bilgilendirmek, eğitim almış kişilerde bu konu altında fikir ve önerilerini yazarlarsa bu eğitimi alacak kişilere daha faydalı olacağına inanıyoruz. Bizim sıralamamız kesinlikle reklam amaçlı değildir. Sizde gördüğünüz eksik veya fazla olan konularda bilgilerinizi bizden ve kullanıcılarımızdan esirgemeyin. Hacamat Kursu, Eğitimi ve Sertifikası Nerden ve Kimden Alınır Veren Yerler?

En iyi Hacamat Eğitmenleri

 • Türkiye Hacamat Kursu Uzm.Dr. Mete Öztürk. +90 532 301 10 46 Her hafta İstanbul ve Ankara
 • Almanya Hacamat Kursu Dr./N Süleyman Gök her ay +49 157 316 344 33
 • Hollanda hacamat kursu Dr./N Süleyman Gök her ay +49 157 316 344 33
 • İsviçre Hacamat Kursu Dr./N Süleyman Gök her ay +49 157 316 344 33
 • Amerika Hacamat kursu (Süleyman Gok her ay Los Angelesta ve New Yorkta) +49 157 316 344 33
 • Avusturya Hacamat Kursu (Avusturya kursları çin Uzm. Dr. Mete Öztürk) +49 157 316 344 33
 • Berlin Hacamat Kursu Dr. (I) Ahmet Uz +49 157 316 344 33
 • Dortmund Hacamat Kursu Tuncay Yılmaz +49 157 316 344 33
 • İstanbul Hacamat Kursu +90 532 301 10 46 
 • Ankara Hacamat Kursu +90 532 301 10 46 
 • Tekirdağ Hacamat Kursu +90 532 301 10 46 
 • Bursa Hacamat Kursu +90 532 301 10 46 
 • Kayseri Hacamat Kursu +90 532 301 10 46 
 • İzmir Hacamat Kursu +90 532 301 10 46 
 • Antalya Hacamat Kursu +90 532 301 10 46 
 • Kocaeli Hacamat Kursu +90 532 301 10 46 
 • Bölgelerinde hacamat eğitimi ve kursu verilmektedir. Dünyanın en iyisi diyebileceğimiz Hacamat Enstitüsü Hacamat semineri Fiyatları: 600 TL - 900TL arası fiyatları değişmektedir. Site adresi: www.hacamatenstitusu.com.tr
 •  
 • Geleneksel Tıp Akademisi 700 TL den fiyatları başlamaktadır.

Bölgelerinde Hacamat Eğitimi Vermektedir. Uzman Hacamat: Web sitesinde eğitmenleri ve kendisi hakkında detaylı bilgi bulunmadığından dolayı yorumu kursiyerlerine bırakıyorum. Hacamat eğitimi alanlara web sitesi hediye ettiğini belirtmekte. Hacamat Kursu Fiyatları: Fiyat konusunda sitesinde fiyat belirtilmemektedir.

Site adresi: https://www.uzmanhacamat.com/hacamat-kurs-egitimi-

2/ Konya Hacamat Eğitimi: Web sitesinde eğitmenleri ve kendisi hakkında detaylı bilgi bulunmadığından dolayı yorumu kursiyerlerine bırakıyorum. Hacamat Eğitimi ücreti: 500 TL Sülük Kursu ücreti: 500 TL Her ikisinide alırsanız: 800 TL fiyat politikası bulunmakta. Site adresi: www.hacamatkursukonya.net

Sizler için derlediğimiz bu 4 hacamat sertifikası veren firmalardan eğitim kurs almış kişiler eksi ve artı yönlerini yorumda belirtirse sizden sonra eğitim alacak ve firmalar hakkında yorumlarla bilgi almak isteyenlere ışık kaynağı olacaktır. Kurs, Semineri, Eğitimi, Sertifikası Almak İsteyenler Dikkat etmesi gerekenleri elimizden geldiğince sıralamaya çalıştık.

Hacamat Semineri, Eğitimi, Sertifikası Almak İsteyenler Dikkat konumuzun altına yorumlarınızı bırakmayı ihmal etmeyin. Link verdiğimiz sitelere www.turkiyehacamatdernegi.com adresi hiç bir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir. 

 

Hacamat Kursu Fiyatları - Hacamat Sertifikası Fiyatları - Hacamat Eğitimi Fiyatı

Kurum ve Kuruluşlar
Eğitim Süresi
Ücreti
 
Hacamat Enstitüsü (Türkiyenin ilk Dünyanın en tecrübelisi)
1gün - 6-8saat
700 TL
Geleneksel Tıp Akademisi (En iyi eğitmen doktorlar)
-
-
Bilimsel Hacamat Akademisi  (Tavsiye edilmemektedir)
1gün - 6-8saat
700 TL
Dr./N Süleyman GÖK (Türkiyenin ilk dünyanın en tecrübeli hacamat eğitmeni)
1gün - 6-8saat
300€
Sağlık bakanlığı üniversite
-
2,200 TL
Benim firmamıda ekle
iletişim formunu doldurun

"